Видеоматериалы

Çул çинче тимлĕ пулмалла

Пĕлтĕр республикăри çулсем çинче 1250 авари пулнă, вĕсенче 162 çын пурнăçран уйрăлнă, 2 пине яхăн çын суранланнă.  Çул çӳрев хăрушсăрлăхĕн патшалăх инспекцийĕн управленийĕнче паян иртнĕ çула пĕтĕмлетсе малашнехи тĕллевсене палăртрĕç, çавăн пекех кăçал мĕнле çĕнĕлĕхсем вăя кĕни çинчен каласа пачĕç. Çивĕч ыйтусен хуравне манăн ĕçтеш Олеся Руссакова пĕлет. 

Сегодня в эфире

Программа передач на 19.02.2019
00:00
«Республика». Хыпарсен кăларăмĕ (12+)
00:30
«Оперативная разработка. Комбинат». Драма (16+)
02:15
«Республика в деталях» (12+)
02:30
«50 лет – дивный возраст» (12+)
03:00
«Тайны разведки». Документальный фильм (16+)
04:00
«Принц Сибири». Многосерийный фильм (16+)
05:00
«Республика». Хыпарсен кăларăмĕ (12+)
05:30
«Кил ăшши» (12+)
06:00
«Республика». Информационная программа (12+)
06:30
«Акилбупсер» (6+)
06:50
«Мультимир» (6+)
07:00
«Ир пулсан»
08:00
«Ир пулсан» (6+)
09:00
«Республика в деталях» (6+)
09:30
«Самана» (12+)
10:20
«Учим чувашский» (6+)
11:00
«Мое родное». Документальный фильм (12+)
11:45
«Мультимир» (6+)
12:00
«Такая работа». Многосерийный фильм (16+)
12:45
«И в шутку, и всерьез» (6+)
13:00
«Республика». Хыпарсен кăларăмĕ
13:05
«Маша и медведь» (6+)
13:20
«Республика в деталях» (6+)
14:00
«Республика». Информационная программа
14:05
«Отдыхайп» (6+)
14:40
«Детский ТЕЛЕсад» (6+)
15:00
«Республика». Хыпарсен кăларăмĕ (12+)
15:05
«Тайны разведки». Документальный фильм (16+)
15:45
«И в шутку, и всерьез» (6+)
16:00
«Республика». Информационная программа (12+)
16:05
«День студента» (12+)
17:00
«Принц Сибири». Многосерийный фильм (16+)
18:00
«Учим чувашский» (6+)
18:30
«Республика в деталях» (12+)
19:00
«Республика». Хыпарсен кăларăмĕ
19:30
«Ылтăн çÿпçерен» (12+)
20:00
«Республика». Информационная программа
20:30
«50 лет – дивный возраст» (12+)
21:00
«Юрату пулсассăн чĕрере». Камит (16+)
23:00
«Республика». Информационная программа (12+)
23:30
«Ылтăн çÿпçерен» (12+)
Лица компании
Наш уникальный коллектив — особая гордость

Программа телепередач

ПнВтСрЧтПтСбВс